O nas

Chwile spędzane w rodzinnym gronie są wyjątkowe. Życie zmusza nas do podejmowania się coraz większej liczby obowiązków – praca i troska o codzienne zobowiązania sprawiają, że mamy coraz mniej czasu dla siebie. Dlatego każdą wspólnie spędzoną godzinę warto celebrować. Spraw, aby te najpiękniejsze pozostały na długo w Waszej pamięci.

Beczki ogrodowe to doskonałe miejsce do spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Korzystania z jacuzzi w ogrodzie  może pomóc poprawić ogólne samopoczucie i zdrowie. Regularne sesje zmniejszają poziom stresu, łagodzą ból, poprawiają jakość snu i zwiększają kondycję stawów. Są często stosowane w rehabilitacji i podczas zabiegów leczniczych. Jacuzzi to nie tylko miłe spędzanie czasu, ale także inwestycja w swoje zdrowie.

każda minuta spędzona w jacuzzi to skuteczna walka z takimi dolegliwościami jak:

  • bóle głowy
  • apatia
  • bezsenność
  • rozdrażnienie
  • problemy żołądkowe
  • lęki
  • zaburzenia odżywiania
  • bóle mięśni
  • nerwowość

Kąpiele w ciepłej wodzie sprawiają, że spływa z nas nie tylko stres, ale i zmęczenie. Nasz organizm wyjątkowo szybko rozgrzewa się  i regeneruje się po wysiłki fizycznym. Wpływa to również na jakość naszego snu. Właśnie dlatego kąpiele w ciepłej wodzie są zalecane ludziom, którzy mają problemy z zasypianiem lub cierpią na bezsenność.

Udowodniono, że regularne sesje przynoszą korzyści zarówno dla zdrowia psychicznego, jak i fizycznego. Bezpośrednio korelują z lepszą jakością snu, mniejszą liczbą dni chorobowych, zmniejszoną absencją w pracy i liczbą hospitalizacji. Hydroterapia, terapia cieplna i masaże poprawiają krążenie i kontrolują ciśnienie krwi. Podczas kąpieli odbywa się także stymulacja przepływu limfy, co wzmacnia układ odpornościowy, niweluje odpady metaboliczne, toksyny i bakterie. Wszystkie te czynniki mają związek z samopoczuciem i nastrojem.

Wszyscy uwielbiamy odpoczynek na świeżym powietrzu, ciszę, spokój i bliskość natury. Dlatego coraz popularniejsze są małe, przydomowe spa w ogrodzie. To prywatna oaza relaksu, z której możesz korzystać zawsze ,kiedy masz ochotę. W spa w ogrodzie lokowane są drewniane balie kąpielowe, gorące sauny . Relaks pod gołym niebem przynosi wyjątkowe odprężenie dla ciała i ducha. Już dziś wybierz balię i saunę do Twojego ogrodu i stwórz kameralny kącik spa dla siebie, rodziny i przyjaciół.

Inna produkcja